- Бренд:
- Код товару:LB-UPS03
- Доступно:Немає в наявностi
Виберіть ефективне джерело безперебійного живлення Green Cell Power Proof UPS03, щоб захистити себе від наслідків раптового відключення електроенергії. ДБЖ з уявною/ефективною потужністю 1000 ВА/600 Вт зможе живити ваш комп'ютер, щоб ви могли безпечно зберігати свою роботу або зберігати пристрої, які мають вирішальне значення для належного функціонування вашого будинку чи бізнесу. Завдяки топології Line-Interactive та вбудованому модулю регулювання напруги AVR у вас є додаткова впевненість у тому, що невеликі відхилення параметрів вхідного струму не зашкодять роботі ваших пристроїв. У свою чергу, малий час перемикання блоку живлення Green Cell Power Proof UPS03 дозволяє швидко змінювати джерело живлення на вбудований акумулятор. Форма вихідної напруги у вигляді апроксимованої (модифікованої) синусоїди працюватиме в більшості випадків, забезпечуючи безпечну роботу пристроїв у разі втрати мережного живлення.
| Характеристики | |
| Батарея | 2шт по 12в 7Ач |
| Безпека | Защита от короткого замыкания, Защита от перенапряжения, Тепловая |
| Вага | 7,8 кг |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Вихідні роз'єми | IEC - 2 szt., Розетка - 2 szt., RJ-45 (in/out), USB |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Габариты | 162x149x353 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| додаткова інформація | Холодный запуск, Защита линии LAN (RJ45), Автоматическая регулировка напряжения (АРН), Сбрасываемый автоматический выключатель, Звуковые оповещения, Встроенный ЖК-дисплей, Микропроцессорный контроль параметров |
| Ефективна потужність | 600W |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект поставки | Силовой кабель, Руководство пользователя, Программного обеспечения, USB-кабель |
| Повна потужність | 1000VA |
| Призначення | для ПК, роутера |
| Робота від батареї | до 8мин при 600Вт |
| Розташування батареї | Внутри |
| Середній час заряджання | 7 часов |
| Сигнальна робота | ЖК дисплей, Звук |
| Тип корпусу | Tower |
| Топологія | Линейно-интерактивный |
| Форма вихідної напруги | Модифицированная синусоида |
| Час перемикання | 2 - 6 мс |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |





































































































