- Бренд:
- Код товару:LB-KD697
- Доступно:Немає в наявностi
| Характеристики | |
| Безперервна потужність | 2300 Вт |
| Бренд | KRAFT&DELE |
| Вага | 23 кг |
| Вага в упаковці (кг) | 24 |
| Вид | Бензиновий |
| Вид двигуна | 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Вид палива | Бензин А-95 |
| Висота упаковки, см | 35 |
| Габариты | 540x325x490 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина упаковки, см | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Місткість паливного бака | 4 л |
| максимальна потужність | 2500 Вт |
| Матеріал | Пластик – метал |
| Напруга | 230 В/120 В |
| Ширина упаковки, см | 50 |
| Штрих код | 5903957006253 |



















































































































