- Бренд:
- Код товару:E-RDNE700E40XP
- Доступно:Немає в наявностi
39 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Beko RDNE700E40XP - двокамерний холодильник з верхньою морозильною камерою. Ця модель із загальним об’ємом 650 літрів має окрему 165-літрову морозильну камеру та відповідає високому класу енергозбереження – А++.
| Характеристики | |
| No frost | холодильна камера |
| Відкриття дверцят | праворуч |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 187 см |
| Глибина | 76.2 см |
| Дисплей | 1 |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Додатково | Сигнал відчинених дверей |
| Загальний об'єм | 650 л |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 20 рік |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 2 |
| Клімат клас | SN-T |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал полиць | Загартоване скло |
| Об'єм морозильної камери | 165 л |
| Обсяг нульової камери | 25 л |
| Обсяг холодильної камери | 465 л |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Розташування морозильної камери | Зверху |
| Система розморожування | NeoFrost |
| Споживання електроенергії | 390 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освітлення | LED |
| Управління | Електронне |
| Функції / можливості | Швидка заморозка |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 83.2 см |






































































































































