- Бренд:
- Код товару:GR-39423000
- Доступно:Немає в наявностi
7 290 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
монтаж знизу
із переливом
560 x 420 мм
сантехнічне обладнання
| Характеристики | |
| EAN | 4005176406201 |
| Артикул | 39423000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 10.8 кг |
| Висота упаковки | 445 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Під стільницю |
| Ширина упаковки | 230 мм |





































































































