- Бренд:
- Код товару:YC-7085048
- Доступно:Немає в наявностi
3 509 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Оригінальний товар !
Технологія друку: Струменева
Максимальний формат друку: А4
Роздільна здатність друку: 4800 x 1200 dpi
Інтерфейси: USB, Wi-Fi
| Характеристики | |
| Артикул | 6672C039AC |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага, кг | 4 |
| Двосторонній друк | Ручний |
| Дисплей | Монохромний сегментний РК-дисплей (3,8 см) |
| Додаткові характеристики | Функції копіювання: Копіювання документів, копіювання без полів; Масштаб копіювання: 25–400 %; Підгонка до сторінки; Розмір документа: 216 х 297 мм. |
| Дротове підключення | USB |
| Друк без полів | Так (13 x 18 см, 10 x 15 см, 13 x 13 см) |
| Енергоспоживання | У вимкненому стані: прибл. 0.3 Вт; У режимі очікування (під'єднання до комп’ютера за допомогою USB): прибл. 0.8 Вт (лампу сканування вимкнено); У режимі очікування (усі порти під'єднано): прибл. 1.3 Вт (лампу сканування вимкнено); Час переходу |
| Кількість копій за цикл | 20 копій (макс.) |
| Колір | Чорний |
| Макс. ширина області сканування | 216 x 297 мм |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальне завантаження паперу | Задній лоток: макс. 60 аркушів (звичайний папір) |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 (Виконання операцій гарантується лише на ПК із попередньо встановленою ОС Windows 7 або пізнішої версії); macOS 10.15. 67 ~macOS 14 (* Сумісність з ОС підтверджена під час запуску. Відвідайте Цент |
| Підтримувані розміри паперу | Звичайна папір: A4, A5, B5, Letter, Legal Фотопапір: 13 x 18 см, 10 x 15 см, 13 x 13 см [Нестандартний формат]: Ширина 89–215,9 мм, довжина 127–676 мм |
| Призначення | Для малого офісу |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Кольоровий друк документів формату A4 Чорний: 400 стор. Кольоровий: 300 стор. |
| Роздільна здатність сканування | 600 x 1200 точок/дюйм |
| Розміри, см | Лотки складені: прибл. 43.5 x 29.5 x 18.9 см; Лотки висунуті: прибл. 43.5 x 59.2 x 43.8 см |
| Стандартні картриджі | PG-46 (чорне) CL-56 (кольоровий) |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | Планшетний сканер для документів і фотографій із контактним сенсором зображення |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип паперу | Звичайний папір; Фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201); Photo Paper Glossy Everyday Use (GP-501); Магнітна фотопапір (MG-101); Клейка фотопапір (RP-101); Офісний папір Canon Red Label Superior (WOP111); Папір кольоровий Canon Oce Off |
| Швидкість кольорового друку | Прибл. 4 дюйм/хв |
| Швидкість копіювання | sFCOT: прибл. 27 із sESAT: прибл. 3.0 дюйм/хв |
| Швидкість монохромного друку | Прибл. 7.7 зобр/хв |
| Швидкість фотодруку | 10 x 15 см без полів: прибл. 65 с |
| Щільність паперу | Звичайна папір: 64–105 г/м² Фотопапір Canon: до 275 г/м² |















































































































