- Бренд:
- Код товару:YC-7229128
- Доступно:Немає в наявностi
Технологія друку: Струменева Максимальний формат друку: А4 Роздільна здатність друку: 600 x 1200 dpi Інтерфейси: USB, Wi-Fi, Ethernet
| Характеристики | |
| Артикул | 6882C009AA |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага, кг | 11.6 |
| Глибина кольорового сканування | Колір: 8 біт на шкірний канал RGB; Відтінки сірого: 8 біт |
| Двосторонній друк | Автоматичний |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний екран 6.9 см з можливістю нахилу |
| Додаткові характеристики | Швидкість сканування лінії: Кольорове зображення: 1,4 мс/лінію (300 точок на дюйм); Відтінки сірого: 1,4 мс/лінію (300 точок на дюйм) |
| Дротове підключення | USB, RJ-45 (LAN) |
| Енергоспоживання | Копіювання: прибл. 20 Вт; У вимкненому стані: прибл. 0.05 Вт; У режимі очікування (USB-під'єднання до комп’ютера): прибл. 0.9 Вт; У режимі очікування (усі порти під'єднано): прибл. 1.4 Вт; Час переходу в режим очікування: 5 хв 2 с; |
| Кількість копій за цикл | 99 |
| Колір | Білий |
| Макс. ширина області сканування | Планшет: A4/Letter (216 x 297 мм); АПД: A4/Letter/Legal (216 x 356 мм) |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 600 х 1200 |
| Максимальне завантаження паперу | Задній лоток: макс. 100 аркушів звичайного паперу; Касета 1: макс. 250 аркушів звичайного паперу; АПД: A4, A5, LTR: 50 аркушів, LGL: 10 аркушів; |
| Мови принтера | 33 яз. |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1; Виконання операцій гарантується лише на комп'ютері зі встановленою ОС; Драйвер принтера та інструмент допомоги з друком IJ підтримують такі ОС: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2 |
| Підтримувані розміри паперу | Задній лоток: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4 x 6 дюймів (10 x 15 см), 5 x 7 дюймів (13 x 18 см), 7 x 10 дюймів (18 x 25 см), 8 x 15 дюймів 5 дюймів (127 x 127 мм), конверти (DL, COM10, C5), нестандартний формат (ширина: 89) |
| Поля друку | Верхнє: 5 мм, нижнє: 5 мм, ліве та праве: 5 мм |
| Призначення | Для малого офісу |
| Продуктивність | До 45 000 стор. |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Кольоровий друк документів формату A4 Чорний: 6000 сторінок (9000 сторінок у економічному режимі) Кольоровий: 14 000 сторінок (21 000 сторінок у економічному режимі) * Орієнтовний ресурс з урахуванням додаткового використання чорнил для очищення |
| Роздільна здатність сканування | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри, см | 39.9 х 41 х 25.4 |
| Стандартні картриджі | GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | Кольоровий планшетний сканер з контактним сенсором зображення та АПД |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип паперу | Звичайний папір (64 г/м2–105 г/м2); Офісний папір Red Label Superior 80 г/м2 (WOP111); Папір кольоровий Canon Oce Office Colour Paper 80 г/м2 (SAT213); Фотопапір Photo Paper Pro Luster (LU-101); Фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201); |
| Час виходу першої сторінки | Монохромний режим: 5.5 с (з режиму готовності/одностороннього друку); Кольоровий режим: 7 с (з готовності/одностороннього друку) |
| Швидкість кольорового друку | 15.5 зобр/хв |
| Швидкість копіювання | sFCOT (колірний режим): прибл. 12 з sESAT (колірний режим): прибл. 12.7 зобр/хв АПД ESAT/одностор. (Кольоровий режим): прибл. 12.2 зобр/хв АПД ESAT/одностор. (чорно-білий режим): прибл. 22.2 зобр/хв |
| Швидкість монохромного друку | 24 зобр/хв |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | Автоматичний двосторонній друк [A4, Letter – звичайна папір (64 г/м2), папір Canon Red Label Superior (WOP111), папір Canon Oce Office Colour Paper (SAT213)] |
| Швидкість сканування | Одностороннє сканування 16.9 зобр/хв (кольоровий); Одностороннє сканування 22.2 зобр/хв (ч/б) |
| Щільність паперу | Задній лоток: звичайна папір від 64 г/м2 до 105 г/м2 або підтримувана оригінальна фотопапір Canon Папір Canon: макс. щільність паперу прибл. 265 г/м2 [глянсовий фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)] Касета: звичайний папір, папір Canon Red |








































































































