- Бренд:
- Код товару:E-MT727E
- Доступно:В наявності
2 499 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Протягом десятиліть BaByliss диктував тренди в індустрії краси та догляду за волоссям, випускаючи прилади, необхідні жінкам і чоловікам для створення будь-яких зачісок. Починаючи з 1961 року виготовляє фени, вирівнювачі, стайлери, машинки для стрижки, ножиці та тримери з орієнтацією на найсучасніші тенденції та сміливі дизайнерські рішення. Завдяки незмінно високій якості та практичності приладів бренду довіряють споживачі понад 60 країн світу. Створи свій бездоганний стиль разом з інноваційними приладами для підстригання та моделювання від BaByliss.
| Характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Волога очистка | 1 |
| Джерело живлення | аккумулятор |
| Кількість насадок у комплекті | 10 шт |
| Кількість установок тривалості | 11 |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | машинка для підстригання |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 8 мм |
| Матеріал лез | Сталь |
| Особливості | мотор вібраційний |
| Покриття лез | Нержавіюча сталь |
| Регулювання тривалості стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | для волосся |
| Час зарядки | 16 г |
| Час роботи | 60 хв |
| Ширина ножа | 34 мм |







































































































































