Рейтинг:
Бренд:
Код товару:
OD-sp10529
1 402 грн.
В наявності
💳
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
🚚
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
📦
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів Відповімо на всі питання
Легке повернення 14 днів на повернення товару

Перетворювач 12-220V, 500Вт, 2хUSB

Перетворювач 500W 12V AC/DC KSM LCD+2 USB у стильному чорно-жовтому виконанні – це надійний помічник для тих, хто цінує комфорт навіть вдало від дому. Пристрій дозволяє легко перетворювати напругу 12 В від автомобільного акумулятора стандартні 220 В, забезпечуючи живлення ноутбуків, побутової техніки та інших електронних пристроїв прямо в дорозі. Завдяки потужності 500 Вт ви зможете підключати одразу кілька приладів, а вбудований LCD-дисплей дозволить зручно контролювати параметри роботи. Два порти USB дозволяють одночасно заряджати смартфони та інші гаджети без додаткових адаптерів. Компактний та міцний корпус робить перетворювач зручним для транспортування, а вбудовані системи захисту гарантують безпечну та стабільну роботу за будь-яких умов.

Переваги:
Компактний та зручний – легко брати із собою в дорогу
Потужність 500 Вт підходить для більшості побутових приладів.
LCD-дисплей – контроль роботи та параметрів
2 USB-порти – одночасна зарядка гаджетів
Захист системи – безпечне використання
Універсальність – працює від автомобільного акумулятора.

Характеристики:
Тип пристрою: Перетворювач напруги (інвертор)
Потужність: 500 Вт
Вхідна напруга: 12 В
Вихідна напруга: 220 В (AC)
Тип струму: DC → AC
Дисплей: LCD
USB-порти: 2 шт
Колір: чорний з жовтим
Матеріал корпусу: пластик+метал
Захист: від перевантаження, перегріву, короткого замикання
Підключення: до акумулятора автомобіля/прикурювача
Призначення: для живлення побутових приладів та електроніки.

Комплектація:
Перетворювач
Заводська упаковка