- Бренд:
- Код товару:LB-INV27
- Доступно:Немає в наявностi
Інвертор Green Cell має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої, а й USB-порт для заряджання невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
Повна безпека – не турбуйтеся про перенапругу, з пристроєм Green Cell ваше обладнання завжди у безпеці. Перетворювач має ряд захисту та сертифікатів, так що працює без перешкод.
| Характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 3000W |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 24V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Модифицированная |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Штрих код | 5907813966866 |





































































































