- Бренд:
- Код товару:LB-INV26
- Доступно:Немає в наявностi
Перетворювач, також відомий як інвертор або інвертор, являє собою пристрій, завданням якого є зміна постійної напруги від автомобільного акумулятора або прикурювача розетки на змінне 230В . Таку саму напругу можна знайти в кожній побутовій розетці (тип E) по всій Європі. Інвертор – відмінний вибір для людей, що відправляються в подорож на машині, кемпері або вантажівці – завдяки ньому ви зможете вільно користуватися всіма необхідними пристроями, для роботи яких потрібна розетка.
| Характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 2000W |
| Вага | 3700 г |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 24V |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Модифицированная |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Штрих код | 5907813966859 |





































































































