- Бренд:
- Код товару:LB-INV19
- Доступно:Немає в наявностi
Автомобільний перетворювач Green Cell – це пристрій, який змінює напругу акумулятора з 24V постійного струму на 230 V, завдяки чому ми можемо використовувати будь-який домашній пристрій у дорозі. Ця модель варта живих інсталяцій. Пристрій забезпечує чистий синусоїдальний струм, що дозволяє використовувати всі типи пристроїв.
| Характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1500W |
| Вага | 3334 г |
| Вага в упаковці, кг | 3,5 |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 24V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 301х178х76 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 1шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Чистая |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Штрих код | 5903317228356 |





































































































