- Бренд:
- Код товару:K-15564
- Доступно:Немає в наявностi
1 352 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Пусковий пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black для автомобіля з можливістю зарядити ваш гаджет в найпотрібнішу хвилину. Пікова вихідна потужність 400 А при 12 Вольт.По суті, це Power Bank для автомобіля і смартфона, який завжди підстрахує вас в дорозі або на відпочинку. У разі, якщо акумулятор авто розряджається, завжди не вистачає буквально трохи потужності, щоб запустити двигун і почати рух.Потужності пуско-зарядного пристрою HOCO QS5 Refined достатньо, аби завести двигун об'ємом до двох літрів (як дизельний, так і бензиновий).
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 235 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; вихід 12В |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Туристичний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель | QS5 Refined |
| Особливості | З ліхтарем |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Розміри | 143.5 × 81 × 18 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Сеть |
| Функції зарядки | Стандартна |










































































































