- Бренд:
- Код товару:GR-36194000
- Доступно:Немає в наявностi
для рідкого мила
виступ 113 мм
покриття GROHE Long-Life Shine
виступ 113 мм
покриття GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| EAN | 4005176140921 |
| Артикул | 36194000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.58 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 227 мм |
| Колекція | Authentic |
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 222 мм |
























































































































