- Бренд:
- Код товару:GR-40309DC3
- Доступно:Немає в наявностi
650 мм (функціональна довжина 600 мм)
метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні дамаська сталь
метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні дамаська сталь
| Характеристики | |
| EAN | 4005176462528 |
| Артикул | 40309DC3 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.64 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина упаковки | 95 мм |





































































































































