- Бренд:
- Код товару:GR-32647DC3
- Доступно:Немає в наявностi
монтаж на один отвір
для окремих раковин
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
з обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні дамаська сталь
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний аератор
поворотний трубкоподібний С -вилив з
>аератором
обмежувач повороту виливу
зливний гарнітур 1 1/4"
гнучка підводка
для окремих раковин
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
з обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні дамаська сталь
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний аератор
поворотний трубкоподібний С -вилив з
>аератором
обмежувач повороту виливу
зливний гарнітур 1 1/4"
гнучка підводка
| Характеристики | |
| EAN | 4005176454714 |
| Артикул | 32647DC3 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 2.47 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 575 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина упаковки | 190 мм |









































































































































