- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio new Змішувач для раковини, XL-Size (21044003)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-21044003
- Доступно:Немає в наявностi
для окремо розташованих раковин
керамічні вентилі 1/2", 90°
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний струмінь
система швидкого монтажу
обертовий трубкоподібний вилив із аератором і стопором
зливний гарнітур 1 1/4" із донним клапаном
гнучкі з'єднувальні шланги
з хрестоподібними рукоятками
Два різні набори ковпачків для рукояток: один із маркуванням "H" і "C" , один без маркування.
керамічні вентилі 1/2", 90°
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний струмінь
система швидкого монтажу
обертовий трубкоподібний вилив із аератором і стопором
зливний гарнітур 1 1/4" із донним клапаном
гнучкі з'єднувальні шланги
з хрестоподібними рукоятками
Два різні набори ковпачків для рукояток: один із маркуванням "H" і "C" , один без маркування.
| Характеристики | |
| EAN | 4005176455254 |
| Артикул | 21044003 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 3.01 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 575 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина упаковки | 190 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл


































































































































