- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio Дозатор рідкого мила (40306DC3)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-40306DC3
- Доступно:Немає в наявностi
скло / метал
об'єм 160 мл
підходить для тримача:
Atrio (40 304)
GROHE Long-Life Shineпокриття поверхні дамаська сталь
об'єм 160 мл
підходить для тримача:
Atrio (40 304)
GROHE Long-Life Shineпокриття поверхні дамаська сталь
| Характеристики | |
| EAN | 4005176461552 |
| Артикул | 40306DC3 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.57 кг |
| Висота упаковки | 176 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина упаковки | 80 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл












































































































































