- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio Дозатор рідкого мила (40306003)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-40306003
- Доступно:Немає в наявностi
матеріал: скло / метал
об'єм наповнення 160 мл
підходить для тримачів Allure 40 278 001 і Atrio 40 304 xx3 (замовляються окремо)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
об'єм наповнення 160 мл
підходить для тримачів Allure 40 278 001 і Atrio 40 304 xx3 (замовляються окремо)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| EAN | 4005176461545 |
| Артикул | 40306003 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.52 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина упаковки | 145 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл



































































































































