- Бренд:
- Код товару:E-4015007
- Доступно:В наявності
6 499 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Накопичувальний електричний водонагрівач на 100 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Відмінний варіант для великої родини.
| Характеристики | |
| Cпосіб нагріву | Електрика |
| Вага | 25 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Встановлення | вертикальна, настінна |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91,3 x 48 x 45 |
| Гарантія на внутрішній бак | 3 роки |
| Гарантія на водонагрівач | 1 рік |
| Година нагріву вихідного бака (T = 45°C) | 198 хв |
| живлення | електромережа 230 В |
| Заяв профіль навантаження | L |
| Змішана вода при 65°C | 172 л |
| Клас вологозахисту | IPX3 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура нагріву води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 бар |
| Номінальний струм | 50 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТІН |
| Товщина ізоляції | 19 мм |
| Управління | Механічне |
| Форма корпусу | циліндричний |





































































































