- Бренд:
- Код товару:E-BFC-150W
- Доступно:В наявності
999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
ARDESTO BFC-150W – це ефективний витяжний вентилятор потужністю 25 Вт і продуктивністю 210 м³/год. Модель має максимальну швидкість обертання 1 650 об./хв і низький рівень шуму (35 дБ). Згодиться для монтування на стелю або стіну. Виконаний в елегантному білому кольорі, тож пасуватиме чи не до будь-якого інтер’єру.
| Характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота (A) | 200 мм |
| Глибина до стіни (B) | 25 мм |
| Глибока короба (C) | 93 мм |
| Діаметр короба (D) | 145 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальні витрати | 210 м3/рік |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 25 Вт |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Таймер | 1 |
| Тип | Витяжний |
| Частота обертів | 1650 об/хв |





































































































