- Бренд:
- Код товару:E-BFC-120S
- Доступно:В наявності
999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
ARDESTO BFC-120S – це ефективний витяжний вентилятор потужністю 20 Вт і продуктивністю 120 м³/год. Модель має максимальну швидкість обертання 2 300 об./хв і низький рівень шуму (33 дБ). Згодиться для монтування на стелю або стіну. Виконаний у стриманому сріблястому кольорі, тож пасуватиме чи не до будь-якого інтер’єру.
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.701 кг |
| Висота (A) | 175 мм |
| Глибина до стіни (B) | 21 мм |
| Глибока короба (C) | 85 мм |
| Діаметр короба (D) | 115 мм |
| Колір | сріблястий |
| Максимальні витрати | 120 м3/рік |
| Напруга | 220-230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Таймер | 1 |
| Тип | Витяжний |
| Частота обертів | 2300 об/хв |





































































































