Бренд:
Код товару:
E-WMH-B65
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Напівавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни. Об’єм баку – 6,5 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин. Клас – A. Є два режими прання – делікатне та звичайне, а також передбачена функція реверсу. Вага WMH-B65 складає 12 кг.
| Характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 45 см |
| Делікатна | 1 |
| Довжина кабеля | 200 см |
| Додаткові опції | Таймер |
| Завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | напівавтоматична пральна машина |
| Програми | Прання |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Споживання електроенергії | 29 кВт/ год |
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Ширина | 52.5 см |








































































































