Бренд:
Код товару:
E-WMW-6102WBD
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
В ARDESTO створили пральну машину, яка обіцяє перевершити очікування найвимогливіших користувачів. Ця модель не просто забезпечує чистоту білизни, а і є втіленням гармонії між інноваційністю, ефективністю та дбайливим ставленням до ресурсів планети (клас енергоефективності А++). Модель має 15 програм, цифровий дисплей і функцію очищення барабана для забезпечення гігієнічності та тривалого слугування.
| Характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Дах води | 0.05 |
| Дисплей | 1 |
| Додаткові опції | вибір швидкості віджиму, вибір температури прання, відстрочка старту, Опція "Додати білизну", блокування управління |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Кількість програм прання | 15 |
| Колір | Білий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність віджимання | 250 Вт |
| Номінальна потужність нагрівання | 1800 Вт |
| Номінальна потужність прання | 200 Вт |
| Рівень шуму при віджиманні | 75 дБ |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Річне споживання води | 9460 л |
| Річне споживання електроенергії | 162 кВт*рік |
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |








































































































