- Бренд:
- Код товару:E-AR1916SS
- Доступно:В наявності
719 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ківш серії Gemini виготовлений з нержавіючої сталі. Девайс поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну.
| Характеристики | |
| Діаметр | 16 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришка | Стекло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Об`єм | 1.6 л |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Тип | ковші |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінок | 0.5 мм |
| У набор входять | 1 кришка |





































































































