- Бренд:
- Код товару:E-AR1916GS
- Доступно:В наявності
739 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ківш ARDESTO Gemini Livorno об’ємом 1,6 л виготовлено з нержавіючої сталі та оснащено ручками з силіконовим покриттям. Є скляна кришка з отвором для пари. На стінки ковша нанесено мірну шкалу. Для зливу води у конструкції ковша передбачений носик та спеціальні отвори в кришці. Ківш можна використовувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
| Характеристики | |
| Діаметр | 16 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | Стекло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.6 л |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити |
| Тип | ковші |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Товщина стінок | 0.5 мм |
| У набор входять | 1 кришка |





































































































