- Бренд:
- Код товару:E-AR0710S
- Доступно:В наявності
599 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ківш серії BLACK MARS виготовлена з нержавіючої сталі 18/10. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
| Характеристики | |
| Діаметр | 12 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кришка | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Об`єм | 1 л |
| Тип | ковші |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінок | 0.6 мм |


























































































































