- Бренд:
- Код товару:E-DNF-M378BI200
- Доступно:В наявності
22 999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Стильний двокамерний холодильник із фасадом з чорної нерж. сталі з нижньою морозильною камерою. Оснащений зовнішнім цифровим дисплеєм і LED-підсвічуванням. Можливість відчиняти двері під кутом 90° дозволяє розміщувати його впритул до стіни і не мати при цьому проблем з висуванням ящиків. Крім того, двері оснащені системою автоматичного доведення. Великий корисний об’єм: холодильна камера — 256 л, морозильна — 104 л. Клас енергозбереження — А++.
| Характеристики | |
| No frost | Total No Frost |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 201 см |
| Глибина | 66 см |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | LED-освітлення |
| Загальний об'єм | 360 л |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість камер | 2 шт |
| Клімат клас | ST, T, N |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220-240 В, 50 Гц |
| Об'єм морозильної камери | 104 л |
| Обсяг холодильної камери | 256 л |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розташування дисплея | Зовнішній |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Споживання електроенергії | 260 кВт/рік |
| Струм | 0.9 А |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип ручок | вбудовані |
| Час збереження холоду | 15 г |
| Ширина | 59.5 см |





































































































