- Бренд:
- Код товару:E-AR1912CS
- Доступно:В наявності
599 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Каструля серії Gemini виготовлена з нержавіючої сталі, а ручки отримали силіконове покриття. Каструля поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну.
| Характеристики | |
| Діаметр | 14 см |
| Кількість предметів | 2 шт |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришка | Стекло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.2 л |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Тип | каструлі |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Товщина стінок | 0.5 мм |
| У набор входять | 1 кришка |





































































































