- Бренд:
- Код товару:E-SMX1500RMI2U
- Доступно:В наявності
83 511 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Smart-UPS X 1500VA забезпечує надійний захист серверів, мережевого та критичного обладнання. Потужність 1200 Вт і вихідна синусоїда гарантують стабільну роботу навіть під час перебоїв електропостачання. Вісім розеток IEC C13 дозволяють підключити кілька пристроїв одночасно. Завдяки LCD-дисплею та інтерфейсам USB, RS232, RJ-45 і SmartSlot керування стає простим та гнучким.
| Характеристики | |
| Імпульсний захист | 645 Дж |
| Інтерфейси управління | USB |
| Вага | 24.82 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна Частота, Гц | 47-63 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вхідна Частота, Гц | 47-63 |
| Діапазон вхідної напруги | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1200 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Максимальний струм | 20 А |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Регулювання напруги | 1 |
| Розеток із резервом | 8 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 89 х 432 х 490 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип батареї | свинцево-кислотна (SLA) |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при повному навантаженні | 5.8 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 17.2 хв |










































































































