- Бренд:
- Код товару:E-SRT6KXLI
- Доступно:В наявності
286 209 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
| Характеристики | |
| Імпульсний захист | 480 Дж |
| Інтерфейси управління | USB |
| Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вага | 60 кг |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вхідна Частота, Гц | 40-70 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В |
| Дисплей | 1 |
| Ефективна вихідна потужність | 6000 Вт |
| Захист | захист лінії передачі даних |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 432 x 174 x 719 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час повної зарядки | 90 хв |
| Час роботи при повному навантаженні | 2.5 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 8.7 хв |















































































































