- Бренд:
- Код товару:E-SRT1500XLI
- Доступно:В наявності
79 116 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Он-лайн захист електроживлення високої щільності з подвійним перетворенням і часом роботи, що масштабується. Забезпечує ранній аналіз несправності акумуляторів, що дозволяє проводити своєчасне профілактичне обслуговування.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 324 |
| Імпульсний захист | 432 Дж |
| Інтерфейси управління | USB |
| Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вага | 20.5 кг |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна Частота, Гц | 40-70 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 176-275 В |
| Дисплей | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1.83 |
| Додатково | можливе підключення додаткових батарей |
| Ефективна вихідна потужність | 1500 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 432 x 85 x 505 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тепловиділення в оперативному режимі | 317 BTU/год |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн з підвійним перетворенням |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 3 рік |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Час роботи при повному навантаженні | 5.2 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 14.2 хв |
































































































































