- Бренд:
- Код товару:E-SMT2200IC
- Доступно:Немає в наявностi
76 050 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
жерело безперебійного живлення Smart-UPS 2200VA/1980W з LCD-дисплеєм, USB, технологією SmartConnect і 8 розетками C13 - ефективний пристрій для надійного електроживлення обладнання. З потужністю 2200 ВА та вихідною потужністю 1980 Вт, це джерело живлення забезпечує ефективний захист від відключень електропостачання.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | EPO |
| Вага | 48.8 кг |
| Вихід | IEC 320 C19 |
| Вхідна напруга | 151-302 В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Діапазон вхідної напруги | 151-302 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1980 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| ПЗ | PowerChute |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 435х197х544 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 24/8 хв |





































































































