- Бренд:
- Код товару:E-SMT1000RMI2UC
- Доступно:Немає в наявностi
47 343 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Smart-UPS 1000VA/700W — надійне джерело безперебійного живлення для серверів та мережевого обладнання з висотою стійки 2U. Лінійно-інтерактивна технологія стабілізує напругу та забезпечує плавну синусоїду при роботі від батарей. Пристрій має 4 розетки IEC C13 та багатофункційну ЖК-консоль для моніторингу. Інтерфейси USB, SmartSlot, RJ-45 і SmartConnect спрощують управління та підключення. Захист від сплесків напруги і фільтрація шумів забезпечують безпечну роботу підключеної техніки.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Вага | 28.18 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | IEC 320 C13 |
| Вхідна напруга | 151-302 В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Ефективна вихідна потужність | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| ПЗ | PowerChute |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85х480х475 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи від батарей | 31/8 хв |






































































































