- Бренд:
- Код товару:E-BX750MI
- Доступно:В наявності
6 376 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Back-UPS 750VA/410W забезпечує надійний захист електрообладнання від короткочасних відключень та перепадів напруги. Потужність 410 Вт дозволяє підтримувати роботу ПК та периферійних пристроїв. Лінійно-інтерактивна технологія з AVR підтримує стабільну напругу без зайвого навантаження на батарею. Чотири розетки IEC та USB-інтерфейс роблять використання UPS зручним. Компактний корпус і вага 5,4 кг дозволяють легко розмістити пристрій у будь-якому приміщенні.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, Rj45 , IEC 320 C13 |
| Вага | 5.4 кг |
| Вихід | синусоїда |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 В) |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Ефективна вихідна потужність | 410 Вт |
| Захист | захист Ethernet, IP 20 |
| коефіцієнт потужності | 0.63 |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 750 ВА |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 160 x 120 x 355 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 рік |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Час роботи від батарей | 1/8.5 |


















































































































