- Бренд:
- Код товару:E-SRV10KRIRK
- Доступно:В наявності
252 416 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Easy UPS SRV 10000VA/10000W – це надійне онлайн-ДБЖ з технологією подвійного перетворення. Забезпечує стабільну напругу та захист критично важливого обладнання навіть під час серйозних коливань у мережі. Оснащений LCD-дисплеєм і підтримує підключення через USB та RS-232. Ідеальне рішення для серверних кімнат та корпоративної інфраструктури.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, RS-232 |
| Байпас (включення безпосередньо) | Автоматичний |
| Вага | 16.5 кг |
| Вихідна напруга | 220, 230, 240 |
| Вхід | Hard Wire 3 wire |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 10000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | інструкція користувача, компакт-диск із програмним забезпеченням, напрямні для можливого монтажу в апаратурні стійки |
| Макс. вихідна потужність | 10000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 438 x 612 x 880 |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн з підвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при повному навантаженні | 2.9 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9.6 хв |








































































































