- Бренд:
- Код товару:E-BVX900LI
- Доступно:В наявності
7 101 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Easy UPS BVX 900VA - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, за допомогою якого можна забезпечити стабільну і надійну роботу електрообладнання в будинку або офісі.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 108 |
| Вага | 6 кг |
| Вихід | синусоїда |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 В) |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 480 Вт |
| коефіцієнт потужності | 0.53 |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 900 ВА |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 160 x 120 x 355 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 рік |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Час роботи від батарей | 1/6.5 хв |









































































































