Бренд:
Код товару:
E-AP1TBAS350-1
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
AS350 працює на інтерфейсі SATA III, що робить його ідеальним вибором для геймерів-початківців по бюджету.
| Характеристики | |
| Ємність | 1000 ГБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Вага | 60 г |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Зовнішня швидкість запису | 540 МБ/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. рік |
| Особливості | ECC |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 100 x 69.9 x 7 |
| Сертифікати | FCC |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | Внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | NAND Flash TLC |
| Ударостійкість при роботі | 1500G/0,5мс |
| Форм фактор | 2.5" |










































































































