Акустична система 2.1 Microlab M-880 створена, щоб дарувати звук відмінної якості, не залежно від того, для чого ви її використовуєте – для комп’ютерних ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики чи організації відеоконференцій з колегами.
Два сателіти з відкритим типом динаміків та сабвуфер загальною потужністю 59 Вт бездоганно відтворюють низькі частоти та забезпечують чистий глибокий звук.
Вам не потрібно перемикатись на управління медіаплеєром, щоб відрегулювати гучність звуку, висоту тону чи низькі частоти. Все управління розташовується на фронтальній панелі сабвуфера..
Акустична система Microlab M-880 виконана в елегантному корпусі з МДФ та глянцевого пластика, вона стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру.
| Характеристики | |
| RCA | 4 |
| Інтерфейси | Лінійний вхід |
| Вага | 5.7 кг |
| Діапазон частот, Гц | 50 - 20000 Гц |
| Додатково | регулювання ВЧ |
| Екранування | 1 |
| живлення | Від мережі |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Колір обробки | чорний зі сріблястим |
| Матеріал обробки | MDF |
| Опір, Ом | 8 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність колонок, Вт | 59 |
| Розміри сабвуфера | 180 x 210 x 335 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 105 x 210 x 125 |
| Сабвуфер | 27 Вт |
| Сумарна потужність | 59 Вт |
| Тип | Колонки для комп'ютера |
| Фазоінвертор | 1 |
| Фронт | 16 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 50 - 20000 |






































































































