Бренд:
Код товару:
98971
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Акустична система 2.1 Microlab M-100 створена, щоб дарувати звук відмінної якості, не залежно від того, для чого ви її використовуєте – для комп’ютерних ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики чи організації відеоконференцій з колегами.
Два сателіти потужністю по 2,5 Вт та сабвуфер потужністю 5 Вт бездоганно відтворюють низькі частоти та забезпечують чистий глибокий звук. Їхні корпуси виготовлені з дерева, що зменшує резонанс та робить звучання ще більш збалансованим. Використання технології bass reflex підвищує чутливість сабвуфера і надає басам більшої щільності та гучності.
Акустична система Microlab M-100 виконана в елегантному корпусі з МДФ, вона стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру.
| Характеристики | |
| 3.5 мм mini-jack | Так |
| RCA | 2 |
| Інтерфейси | AUX |
| Вага | 1.9 кг |
| Діапазон частот, Гц | 40 - 18000 Гц |
| Додатково | Регулятор гучності |
| живлення | Від мережі |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Колір обробки | Чорний |
| Матеріал обробки | MDF |
| Опір, Ом | 8 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність колонок, Вт | 10 |
| Розміри сабвуфера | 145 x 227 x 180 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 90 x 168 x 85 |
| Сабвуфер | 5 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 10 Вт |
| Тип | Мультимедійна акустика |
| Фазоінвертор | 1 |
| Фронт | 2.5 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 40 - 18000 |










































































































