- Бренд:
- Код товару:D-R-LFP 12.8V 9Ah/08579
- Доступно:Немає в наявностi
2 431 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) - сучасна акумуляторна батарея з більш ніж 4000 циклів заряду-розряду, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряду. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряд здійснюється постійною напругою та постійним струмом, без стадій. На об’єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дозволяють використовувати втричі меншу власну ємність АКБ порівняно зі свинцево-кислотними акумуляторами за рахунок глибокого допустимого розряду до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Переваги LiFePO4 у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряду
ККД 95%
Не чутливі до режимів хронічного недозаряду
У 4 рази легше ніж свинцево-кислотні
10-кратна кількість циклів у порівнянні зі свинцево-кислотними
Необслуговуються
Пожежно-вибухобезпечні
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) - сучасна акумуляторна батарея з більш ніж 4000 циклів заряду-розряду, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряду. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряд здійснюється постійною напругою та постійним струмом, без стадій. На об’єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дозволяють використовувати втричі меншу власну ємність АКБ порівняно зі свинцево-кислотними акумуляторами за рахунок глибокого допустимого розряду до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Переваги LiFePO4 у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряду
ККД 95%
Не чутливі до режимів хронічного недозаряду
У 4 рази легше ніж свинцево-кислотні
10-кратна кількість циклів у порівнянні зі свинцево-кислотними
Необслуговуються
Пожежно-вибухобезпечні
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 4.5 А |
| Максимальний струм розряду | 9 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |






































































































