- Бренд:
- Код товару:D-RA12-80
- Доступно:Немає в наявностi
5 880 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Серія RA – це акумуляторна батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 12 років. Вона відповідає стандартам IEC, JIS і BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM і високоякісній сировині, батареї серії RA забезпечують високу продуктивність і надійність в режимі очікування.
Особливості
Низька швидкість саморозряду
Широкий діапазон робочих температур
Застосування: телекомунікаційні системи, системи пожежної та охоронної сигналізації, аварійні системи, електроінструменти, медичне обладнання, UPS / EPS.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 80 А·г |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 24 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Ширина | 167 мм |




















































































































