- Бренд:
- Код товару:D-DC12-65/07605
- Доступно:Немає в наявностi
5 089 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумулятор AGM RITAR DC12-65 - надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Особливості:
• акб серії "DC" призначені для частих циклічних зарядів та розрядів.
• акб серії "DC" становлять на 30% більше циклічних навантажень, ніж резервна серія.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Особливості:
• акб серії "DC" призначені для частих циклічних зарядів та розрядів.
• акб серії "DC" становлять на 30% більше циклічних навантажень, ніж резервна серія.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 65 А·г |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 19.5 А |
| Максимальний струм розряду | 650 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Ширина | 167 мм |



















































































































































