- Бренд:
- Код товару:D-RT12120/03224
- Доступно:Немає в наявностi
1 152 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT12120 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 120 Аг |
| Вага | 3.27 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 3.6 А |
| Максимальний струм розряду | 120 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 98 мм |















































































































