- Бренд:
- Код товару:D-RT670/18214
- Доступно:Немає в наявностi
414 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумулятори призначені для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційних системах промислових, офісних та інших установах
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 7 А·г |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 2.16 А |
| Максимальний струм розряду | 72 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 6 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 34 мм |




























































































































