- Бренд:
- Код товару:D-DG12-40/02518
- Доступно:Немає в наявностi
3 078 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумуляторні батареї серії DG (глибокий цикл GEL) - це чисті геливі акумулятори призначені для частих циклічних зарядів і розрядів та для режиму очікування.
Акумуляторні батареї серії DG призначені для сонячної та вітроенергетики, медичного обладнання, морських систем, телекомунікаційного обладнання
і систем UPS та інших. Кількість повних циклів- 450
Акумуляторні батареї серії DG призначені для сонячної та вітроенергетики, медичного обладнання, морських систем, телекомунікаційного обладнання
і систем UPS та інших. Кількість повних циклів- 450
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 40 А·г |
| Вага | 13.2 кг |
| Висота | 169 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Ширина | 166 мм |










































































































