- Бренд:
- Код товару:D-RA12-33/06237
- Доступно:Немає в наявностi
3 686 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумулятори призначені для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційний системах промислових, офісних та інших установах
Напруга заряду в буферному режимі: 13,6 В ауд 13,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ/° C/елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ауд 14,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ/° C/елемент
Напруга заряду в буферному режимі: 13,6 В ауд 13,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ/° C/елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ауд 14,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ/° C/елемент
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 33 А·г |
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 9.9 А |
| Максимальний струм розряду | 330 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 3% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Ширина | 195 мм |



























































































































