- Бренд:
- Код товару:LB-AGM28
- Доступно:Немає в наявностi
Акумулятор AGM Green Cell 12 В - модель, виготовлена з високоякісних матеріалів, придатна як для буферної, так і циклічної роботи. Акумулятор заснований на технології AGM, а це означає, що електроліт вбирається в сепаратор зі скловолокна, що запобігає його витоку. Завдяки цьому акумулятор може працювати у багатьох положеннях, не тільки у вертикальному. Це відмінна і набагато безпечніша альтернатива свинцево-кислотним батареям.
Ідеально підходить для буферної та циклічної роботи – акумулятор використовується, серед іншого, в джерелах живлення UPS, електричних іграшках, системах сигналізації, моніторингових та портативних пристроях
Робота акумулятора, що не обслуговується, – термін служби до 5 років.
Конструкція, що запобігає витоку електроліту - батарею можна безпечно експлуатувати в будь-якому положенні.
Надійна робота – вібростійкість, збереження ємності у широкому діапазоні температур.
| Характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Вага в упаковці, кг | 21 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 350x167x179 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 65Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Штрих код | 5903317227458 |





































































































