- Бренд:
- Код товару:LB-CAV11
- Доступно:Немає в наявностi
Нижча вага та триваліший термін служби - LiFePO4 акумулятор важить менше, ніж його свинцево-кислотний аналог, забезпечує 100% корисної ємності та підходить для циклічної роботи та глибокого розряду. Більш тривалий термін служби – понад 2000 циклів зарядки для DoD 85%, що гарантує понад 10 років роботи, а завдяки низькому саморозряду навіть після року невикористання акумулятор буде повністю готовий до роботи.
| Характеристики | |
| Вага | 6.1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 6,1 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Вольтаж | 12.8V |
| Габариты | 260x168x211 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 60 Ah |
| Тип АКБ | Литий-железо-фосфатный (LiFePO4) |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Штрих код | 5907813968273 |





































































































