- Бренд:
- Код товару:GR-3996600H
- Доступно:Немає в наявностi
Завдяки 3 геометричним формам ці умивальники можна гнучко поєднувати зі змішувачами серій GROHE SPA для створення індивідуальних ванних кімнат для досвідченої аудиторії.
| Характеристики | |
| EAN | 4005176747779 |
| Артикул | 3996600H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 11 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Колекція | Airio |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ширина упаковки | 440 мм |





































































































