Бренд:
Код товару:
E-MR.JTH11.001
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насолоджуйтеся максимально чітким і барвистим зображенням навіть при денному освітленні і з великої відстані (в приміщеннях середнього та великого розміру) завдяки яскравості 4500 люмен.
| Характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Вбудований динамік | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Клас пристрою | для презентацій |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | проектор |
| Контрастність | 20000 :1 |
| Корекція трапеції | 1 |
| Масштабування та фокусування | Ручне |
| Потужність лампи | 275 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище) |
| Пульт ДУ | 1 |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Реальна роздільна здатність | 1024 x 768 |
| Ресурс лампи | 6000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 15000 рік |
| Роз'єми | HDMI |
| Споживана потужність | 275 Вт |
| Тип матриці | DLP |
| Формати зображення | 4:3 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |





































































































